Direct bellen

Ma/vr 09:00-17:00

St. Antonius Ziekenhuis Nieuwegein – longafdeling

Over dit project

Voor het personeel van het St. Antonius Ziekenhuis in Nieuwegein hebben wij, Mardoors Schuifdeursystemen, een project uitgevoerd op het secretariaat van de Longafdeling (D1). Hier hebben wij een voor de wand schuivend systeem geïnstalleerd, speciaal ontworpen voor deze ruimte.

Onze opdrachtgever en gebruiker voor dit project was het St. Antonius Ziekenhuis Nieuwegein, met Bouwbedrijf Bejaco als zowel het architecten- en adviesbureau als de uitvoerende bouwer.

Wij hebben ons Mardoors Frontcare Manual systeem geleverd en gemonteerd voor deze afdeling. Dit systeem is ideaal voor omgevingen waar ruimte-efficiëntie en gebruiksgemak van groot belang zijn.

Wij zijn trots op onze bijdrage aan het verbeteren van de werkruimte voor het personeel van de Longafdeling, en hoe ons schuifdeursysteem heeft bijgedragen aan een functionele en moderne werkomgeving.

check

Duurzaam

check

Snelle reactietijd

check

Flexibiliteit

Duurzaam

Bij Mardoors begrijpen we hoe belangrijk bossen zijn, niet alleen voor de natuur maar ook voor ons allemaal. Daarom kiezen we bewust voor hout uit bossen die verantwoord beheerd worden. Dit betekent dat we helpen om de natuur te beschermen en tegelijkertijd zorgen voor een gezonde leefomgeving voor mens en dier.